Organizatorami październikowej konferencji są Urząd Komisji Nadzoru Finansowego – Departament Innowacji Finansowych FinTech, Fundacja FinTech Poland oraz Centrum Regulacji Usług i Technologii Finansowych WPiA UW.

Wyzwania regulacyjne i nadzorcze w innowacjach finansowych

Uczestnicy spotkania będą rozmawiali o kluczowych czynnikach mających wpływ na rozwój branży. W tej edycji, oprócz rozporządzenia DORA, nie mogło w związku z tym zabraknąć takich tematów jak kwestia wymogów regulacyjnych AML/CFT dla podmiotów z sektora kryptoaktywów czy dostępu do rachunku bankowego przez niebankowych dostawców usług płatniczych.

Konferencja odbędzie się 11 października w budynku nowej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Dobrej 55/66 w Warszawie (sala S.A03, poziom -1).  W wydarzeniu można także wziąć udział online.

Warunkiem uczestnictwa jest ukończony 18. rok życia oraz rejestracja poprzez formularz dostępny pod tym linkiem. Do osób, które wybrały udział w formule online, link dostępu zostanie wysłany dzień przed wydarzeniem, na wskazany w formularzu adres e-mail. Liczba miejsc w przypadku udziału stacjonarnego jest ograniczona. Obowiązuje zasada kolejności zgłoszeń.