To dobra wiadomość dla przedsiębiorców oraz wszystkich podróżujących – zarówno turystycznie, jak i  służbowo. Z jednego z najnowszych produktów wydawcy – karty Diners Club TRAVELER przez rok będzie można korzystać bezpłatnie. Za to w Diners Club LOT pierwsza opłata roczna została obniżona aż o połowę. Promocja obejmuje zarówno wersje firmowe jak i prywatne. Warunkiem skorzystania ze zniżek jest złożenie wniosku o wydanie karty do 31 marca br.

Czytaj także: Rekordowe wpływy z e-myta. Ile zarobił system viaToll?

Nowa usługa dla posiadaczy Diners Club

– Od niedawna posiadacze kart Diners Club mogą korzystać także z nowej platformy rezerwacyjnej ClubMiles, która umożliwia szybkie wyszukiwanie i rezerwowanie hoteli i lotów. Płacąc za nie kartą Diners Club TRAVELER, klienci na swoich kontach gromadzą punkty premiowe, które następnie mogą wykorzystać jako zniżki, a nawet całkowicie opłacić nimi kolejne wyjazdy – mówi Monika Grabowska z Diners Club Polska.

– To jeszcze nie koniec niespodzianek. Kupując pierwszy bilet lotniczy na linie regularne na platformie ClubMiles, podróżnik otrzyma podwójną liczbę mil – dodaje Monika Grabowska.

Czytaj także: Ile wydamy na ferie zimowe 2018?

Komu dedykowany jest Diners Club?

Diners Club TRAVELER to optymalne rozwiązanie dla miłośników podróży turystycznych. Natomiast karta Diners Club LOT idealnie sprawdza się podczas delegacji oraz wśród przedsiębiorców – została dwukrotnie z rzędu nagrodzona w plebiscycie Business Traveller Awards jako najlepsza karta w  podróży biznesowej.

Dodatkowo, na platformie ClubMiles dla posiadaczy kart Diners Club został przygotowany specjalny link umożliwiający zalogowanie się do serwisu booking.com i skorzystanie z 5 proc. cashbacku.

Produkty Diners Club już w swoim standardzie oferują ubezpieczenie podczas podróży zagranicznej. Polisą, po jej aktywacji, objęty jest posiadacz karty oraz podróżujący wraz z nim członkowie rodziny lub współpracownicy. Karty umożliwiają również m.in. korzystanie z szybkich ścieżek odprawy na lotniskach, czy z saloników lotniskowych.