Partner serwisu Visa dla biznesu

Wnioski o 500+ i 300+ przez bankowość internetową? Pekao przygotował promocje

Fintek
Fintek
#Pekao S.A
Opublikowano: 13 sierpnia 2019, 10:59 Aktualizacja: 13 sierpnia 2019, 12:06

W ciągu zaledwie pięciu tygodni klienci Banku Pekao złożyli ponad pół miliona wniosków o świadczenia 500+ i 300+ z poziomu bankowości internetowej. To prawie dwukrotnie więcej niż w całym 2018 roku. Dla korzystających z tych świadczeń Bank Pekao przygotował specjalne oferty, co przyczyniło się do znacznego wzrostu liczby nowo otwartych kont dla młodych w lipcu.

Wnioski o 500+ i 300+ przez bankowość internetową? Pekao przygotował promocje

Klienci Banku Pekao, którzy zdecydują się złożyć wniosek o 500+ lub Dobry Start przez Internet, mogą otworzyć konto oszczędnościowe dla swoich dzieci Mój Skarb z promocyjnym oprocentowaniem 3% w skali roku i otrzymać 50 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego dla młodych. Mogą też skorzystać ze specjalnych rabatów na oferty szkół językowych, odzież, obuwie, książki i zabawki.

Ponad pół miliona wniosków o 500+ i 300+ w Banku Pekao

Od 1 lipca Polacy złożyli łącznie blisko 4 miliony wniosków on-line, z czego aż pół miliona zostało dostarczonych za pośrednictwem bankowości internetowej Pekao24 – wyjaśnia bank w komunikacie.

Załóż konto w banku Pekao

Oferta towarzysząca składaniu wniosków o świadczenia znalazła odzwierciedlenie w dynamicznym wzroście liczby zakładanych kont wśród młodych. W lipcu Bank Pekao otworzył dla dzieci ponad 2 razy więcej nowych kont oszczędnościowych Mój Skarb niż średnia miesięczna z pierwszej połowy roku. Z kolei sprzedaż Kont Przekorzystnych dla młodych do 18 roku życia w lipcu wzrosła o 62%, w porównaniu z danymi z czerwca.

Sprzedaż rachunków jest wspierana atrakcyjnymi ofertami kont oszczędnościowych oraz karty rewolucyjnej, gwarantującej niskie kursy w płatnościach za granicą czy trwającą właśnie promocją do 200 zł za otwarcie konta bez przychodzenia do oddziału – poprzez proces otwierania kont na „selfie”, wdrożony przez Pekao w bieżącym roku. W I półroczu 2019 roku zysk netto Banku Pekao wyniósł 824 mln zł netto. Bank ma już prawie 1,4 mln klientów mobilnych.

Załóż konto, Sprawdź ofertę

Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

500-300-bank-pekao-promocja