– Po ponad trzech i pół roku nadszedł czas na zmiany. Jestem bardzo zadowolony, że mogę dołączyć do fintechu Verestro jako head of global sales. Chciałbym podziękować zespołowi Twisto za wspólną przygodę w budowaniu jednej z największych spółek z branży BNPL w regionie CEE – napisał Adam Miziołek na Linkedinie.

Adam Mizołek dołącza do fintechu Verestro

Dodatkowo Miziołek podziękował całemu zespołowi Verestro za ciepłe przyjęcie i wsparcie we wdrożeniu w nowe obowiązki. W swoim wpisie wymienił także partnerów Twisto, z którymi fintech współpracował za jego kadencji – chodzi o takie spółki jak PayU, Tpay, czy ING.

Adam Miziołek piastował funkcję country managera na Polskę w Twisto od lutego 2020 roku. Wcześniej pracował on między innymi w bankach – w PKO Banku Polskim oraz mBanku. W tym pierwszym przez ponad rok zajmował stanowisko dyrektora działu Value Added Services.

Teraz dołączy do polskiego Verestro, specjalizującego się w zarządzaniu API dla banków i branży fintech. Grupa dostarcza rozwiązania płatnicze bankom, partnerom i instytucjom na 5 kontynentach. Przyjętym przez spółkę modelem działania jest klasyczne “fintech as a service”.