Fintech & e-commerce linking days 2022 odbyła się 24 i 25 maja. Wydarzenie było świetną okazją do integracji między przedstawicielami wielu sektrów, w tym branży fintech, czy e-commerce. Organizowana przez nasz portal Konferencja poświęcona została szeroko rozumianym nowościom, trendom i wyzwaniom technologicznym w sprzedaży. Nie mogło na niej też zabraknąć przedstawicieli władz miasta.

„Długo czekaliśmy na takie wydarzenie”

W trakcie eventu mieliśmy okazję zamienić parę słów z Adamem Pustelnikiem, Pierwszym Wiceprezydentem Miasta Łódź, na temat majowego wydarzenia. Takie spotkania kumulują bowiem wszystkich interesariuszy. Fintech & e-commerce linking days dał niepowtarzalną okazję na dialog między sektorem publicznym, akademią oraz biznesem.

— Konsolidacja Łódzko-Warszawskiego środowiska wokół fintechów zajęła nam parę lat. To jest jedna z dziedzin w której naprawdę jesteśmy mocni, a mamy potencjał by być jeszcze mocniejsi. Ogromnie się cieszę, że w końcu Łódź w której wyrósł mBank, która ma tak istotne miejsce na mapie polskiego finansów wraca na nią z tak mocnym przytupem — stwierdził Pierwszy Wiceprezydent Miasta Łodzi, Adam Pustelnik.