Najbliższy program odbędzie się w dniach 5-9 czerwca, podczas których dziesięć wybranych na podstawie zgłoszeń przedsiębiorstw weźmie udział w szeregu warsztatów, prezentacji i szkoleń. Sesje pogłębią praktyczną wiedzę uczestników, poprawią ich umiejętności i zaoferują narzędzia niezbędne do zwiększenia skali działania startupów. Tematyka szkoleń obejmie wachlarz zagadnień, od dopracowania wartości biznesowych, poprzez budowanie strategii wzrostu, siłę opowiadania o marce, aż po sposoby prezentowania się inwestorom.

Adyen Accelerator 23 już w czerwcu

Po tygodniu kształcenia, uczestnicy zaprezentują gotowe rozwiązania i otrzymają opinie od pracowników, retailerów, partnerów oraz inwestorów. Zwycięzca zostanie wyłoniony ostatniego dnia programu, kiedy startupy przedstawią swoje propozycje przed zarządem Adyen i zespołem inwestorów nastawionych na działania ESG.

Wybrany zespół otrzyma 30 000 euro nagrody pieniężnej, a także dwa tygodnie mentoringu od zespołu Adyen, który dostosowany będzie do potrzeb danej grupy. Adyen posiada doświadczenie w działaniu zgodnie ze zrównoważoną strategią biznesową i współpracuje w tym zakresie z największymi przedsiębiorstwami na świecie.

Zwycięzca 2022 EMEA Accelerator, londyńskie przedsiębiorstwo produkujące biżuterię Pivot, niedawno zaprezentowało swoją działalność w udostępnionej przez Adyen przestrzeni dla retailerów w Amsterdamie.  Opieka merytoryczna i wsparcie finansowe Adyen umożliwiły Pivot realizowanie misji, jaką jest walka z bezdomnością poprzez uwzględnienie osób zagrożonych kryzysem bezdomności w swoich programach – czytamy w komunikacie.