Partner serwisuVisa dla biznesu

Adyen


Adyen to globalny procesor płatności i jednocześnie jeden z najcenniejszych europejskich fintechów notowanych na giełdzie w Amsterdamie. Spółka na koniec 2020 roku wyceniana była na ponad 50 mld EUR. Obecny również na polskim rynku Adyen to platforma oferująca szeroki wachlarz instrumentów płatniczych zarówno w online, jak i offline - w tym płatności webowe, w aplikacji mobilnej, a także rozwiązania subskrypcyjne, z których mogą korzystać sklepy internetowe, biznesy online i wiele innych. Fintech Adyen należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych na świecie.
Adyen poszerza ofertę terminali o urządzenia z systemem Android
5 stycznia 2022, 10:17

Mają one eliminować potrzebę stosowania aplikacji sprzedażowych, skanerów kodów kreskowych i wyświetlaczy skierowanych do klienta.

Jakie trendy zdominują handel i rynek płatności w 2022 roku?
4 stycznia 2022, 12:45

Eksperci Adyen doradzają, co przedsiębiorcy powinni zaoferować w nadchodzącym roku by wyróżnić się pośród konkurencji.

Adyen uruchamia rozwiązanie do walki z oszustwami na platformach typu marketplace
3 września 2021, 12:06

Adyen uruchomił funkcję Score. Firma jest pierwszą na rynku z rozwiązaniem opartym na uczeniu maszynowym, które sygnalizuje nietypowe działania i monitoruje zgodność działania platformy.

Adyen prezentuje wyniki finansowe. Prawie 300 mln euro zysku netto
19 sierpnia 2021, 13:00

W pierwszym i drugim kwartale firma przetworzyła wolumen transakcji na poziomie 216 mld euro, co oznacza wzrost o 67 % rok do roku.

Pracownicy Pyszne.pl skorzystają z kart Adyen
19 sierpnia 2021, 11:03

Dzięki partnerstwu pracownicy zyskają karty przedpłacone, z których środki będą mogli przeznaczyć na wydatki związane z posiłkami.