Partner serwisuVisa dla biznesu

Adyen


Adyen to globalny procesor płatności i jednocześnie jeden z najcenniejszych europejskich fintechów notowanych na giełdzie w Amsterdamie. Spółka na koniec 2020 roku wyceniana była na ponad 50 mld EUR. Obecny również na polskim rynku Adyen to platforma oferująca szeroki wachlarz instrumentów płatniczych zarówno w online, jak i offline - w tym płatności webowe, w aplikacji mobilnej, a także rozwiązania subskrypcyjne, z których mogą korzystać sklepy internetowe, biznesy online i wiele innych. Fintech Adyen należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych na świecie.
Adyen uruchamia rozwiązanie do walki z oszustwami na platformach typu marketplace
September 3, 2021, 12:06 PM

Adyen uruchomił funkcję Score. Firma jest pierwszą na rynku z rozwiązaniem opartym na uczeniu maszynowym, które sygnalizuje nietypowe działania i monitoruje zgodność działania platformy.

Adyen prezentuje wyniki finansowe. Prawie 300 mln euro zysku netto
August 19, 2021, 1:00 PM

W pierwszym i drugim kwartale firma przetworzyła wolumen transakcji na poziomie 216 mld euro, co oznacza wzrost o 67 % rok do roku.

Pracownicy Pyszne.pl skorzystają z kart Adyen
August 19, 2021, 11:03 AM

Dzięki partnerstwu pracownicy zyskają karty przedpłacone, z których środki będą mogli przeznaczyć na wydatki związane z posiłkami.

Przyszłość rynku mobilności - płatności bez portfela
July 28, 2021, 12:42 PM

BIS Research prognozuje, że do 2028 roku globalny rynek usług mobilnych osiągnie wartość 1,7 biliona dolarów. W jaki sposób firmy dbają o potrzeby oraz wygodę klienta, eliminując przeszkody związane z płatnościami?

Jak powinien wyglądać idealny proces płatności? [VIDEO]
July 15, 2021, 2:41 PM

W trakcie Fintech Brunch #5 odbył się firechat Jakuba Czerwińskiego, VP CEE Adyen. Rozmowa poświęcona była zmianom, jakie powinno się w wprowadzić w e-commerce po pandemii. Po zakończeniu firechatu mieliśmy okazję przeprowadzić krótki wywiad z naszym gościem.