Partner serwisuVisa dla biznesu

Netflix


BLIKIEM opłacisz abonament na Netflixie i przejazd Uberem
July 1, 2019, 1:15 PM

Uber i Netflix wraz z innymi dostawcami już niedługo udostępnią płatności za pomocą BLIKA. PSP prowadzi również rozmowy z zagranicznymi bankami.

Netflix, HBO GO, czy Amazon Prime Video? Który serwis streamingowy wybrać?
June 21, 2019, 2:44 PM

Postanowiliśmy porównać ich oferty pod kątem ceny, technologii, wygody użytkowania i oczywiście pod katem jakości dostępnych produkcji.

Podwyżki na Netflixie i Spotify? Rząd wprowadzi wyższe podatki
March 6, 2019, 12:08 PM

Polski rząd wprowadzi podwyżkę podatków dla cyfrowych gigantów oferujących reklamy online, VOD i streaming muzyki. Chodzi przede wszystkim o takie firmy jak Netflix, Spotify, czy HBO. W ten sposób Prawo i Sprawiedliwość chce sfinansować tak zwaną "Nową Piątkę" - czyli pakiet programów społecznych. Podwyżki zapewne odbiją się na klientach, ponieważ ceny abonamentu na Netflixie i Spotify poszybują w górę.

Netflix planuje zmiany w cenniku. Będzie drożej
July 5, 2018, 12:36 PM

Netflix planuje zmiany w cenniku i uruchomienie nowego rodzaju subskrypcji. Pakiet Ultra ma kosztować około 65 złotych i będzie oferował dokładnie to, co obecnie oferuje pakiet Premium.

Netflix rusza na podbój Europy
April 19, 2018, 11:32 AM

Netflix planuje zwiększyć inwestycje na europejskie produkcje. W 2018 roku na seriale wydawane na Starym Kontynencie amerykański gigant przeznaczy około 1 miliard dolarów. Nowy budżet Netflixa ma być ponad dwukrotnie większy niż przed rokiem.