Pyszne.pl

Pyszne.pl to aplikacja do zamawiania jedzenia na wynos za pośrednictwem Internetu. Firma oferuje możliwość łatwego wyboru dań i opłacenia transakcji za pomocą internetowych metod płatności np. BLIKIEM. Pyszne.pl oferuje klientom szereg promocji. Kody pyszne.pl pozwalają na zakup posiłków ze zniżką. Serwisy umożliwiające zakup jedzenia online zalicza się do tzw. On-Demand Food Delivery Apps. Coraz większa popularność tego rodzaju aplikacji ma pozytywny wpływ na rozwój rynku gastronomicznego.

Darmowa dostawa Pyszne.pl w Poznaniu

7 miesięcy temu Fintek
Pyszne.pl uruchomiło w Poznaniu usługę darmowej dostawy. Kurierzy w pomarańczowych barwach będą realizować dostawy na rowerach elektrycznych.
#Fintech#Pyszne.pl

Pyszne.pl zachęca do zamawiania jedzenia w plenerze. Nowe trendy na rynku

8 miesięcy temu Rafał Tomaszewski
Pyszne.pl opublikowało Raport Food-Trendów i zaprezentowało nową przestrzeń na Bulwarach Wiślanych w Warszawie. Jedzenie można zamawiać także w plenerze.
#e-commerce#m-commerce#Pyszne.pl

Pyszne.pl rośnie, ale na stracie

1 rok temu Rafał Tomaszewski
Możliwość przeglądania sprawozdań finansowych spółek online w Krajowym Rejestrze Sądowym bez wychodzenia z domu będzie miało naprawdę duże konsekwencje.
#Pyszne.pl

Pyszne.pl – w Warszawie króluje kebab

2 lata temu Asia Stankiewicz
Jednym z liderów na rynku jest portal Pyszne.pl, który oferuje usługę blisko 6000 restauracji w 550 miastach w Polsce.
#Pyszne.pl

Pyszne.pl i TripAdvisor ogłaszają nawiązanie współpracy

2 lata temu Łukasz Piechowiak
Współpraca ta zakłada integrację sieci 30 000 restauracji w Takeaway.com z serwisem TripAdvisor we wszystkich jego wersjach do przeglądarek i aplikacji.
#Pyszne.pl

6 tys. zniżek na Pyszne.pl dla klientów płacących Masterpass

2 lata temu Łukasz Piechowiak
Użytkownicy największego w Polsce serwisu do zamawiania jedzenia będą mieli okazję lepiej poznać zalety płatności MasterpassTM.
#Pyszne.pl

Pyszne.pl uruchamia funkcję Pickup – odbiór własny

2 lata temu Rafał Tomaszewski
Po darmowej sieci własnych dostaw i możliwości płacenia bitcoinami udostępnia opcję własnego odbioru jedzenia z restauracji.
#Pyszne.pl

Na pyszne.pl zapłacisz bitcoinami

3 lata temu Łukasz Piechowiak
Największy w Polsce serwis do zamawiania jedzenia online wreszcie akceptuje płatność bitcoinami. Za zamówienia złożone w ponad 5 tysiącach restauracji w całym kraju [...]
#Pyszne.pl

Na Pyszne.pl można już płacić bitcoinami

3 lata temu Rafał Tomaszewski
Już od wczoraj zamawiając jedzenie w popularnym serwisie Pyszne.pl możemy dokonać płatności za pomocą bitcoina. Kryptowaluta dołączyła do znanych nam już metod [...]
#Pyszne.pl