Konto dla Młodych od Alior Banku to usługa umożliwiająca nastolatkom w wieku od 13 do 17 lat darmowe prowadzenie konta bankowego wraz z kartą. Młodzi klienci zyskują ponadto kilka benefitów, takich jak zwrot 1 proc. za płatności mobilne, pakiet pięciu bezpłatnych przelewów natychmiastowych, brak kosztów przewalutowania, czy darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą.

Opaska Xiaomi Smart Band 7 NFC w Alior Banku

Aby skorzystać z oferty specjalnej, opiekun nastolatka w wieku od 13 do 17 lat musi otworzyć mu Konto dla Młodych i wyrazić zgodę na dystrybucję treści marketingowych. Rodzic może złożyć wniosek o założenie konta za pośrednictwem aplikacji Alior Mobile lub bankowości internetowej Alior Online, natomiast opiekunowie prawni inni niż rodzice, powinni w tym celu udać się do placówki banku.

W ciągu 40 dni od założenia konta i karty, należy zasilić konto jednorazowo wpływem w wysokości przynajmniej 500 złotych, a jego posiadacz musi wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą wydaną do tego konta. Po spełnieniu powyższych warunków w ciągu 60 dni, na podany podczas zakładania konta numer telefonu, trafi SMS z kodem upoważniającym do odbioru opaski Xiaomi Smart Band 7 NFC na stronie mi-home.pl z darmową wysyłką.

Od czerwca ubiegłego roku w Alior Banku dostępna jest usługa Xiaomi Pay do płatności bezgotówkowych zbliżeniowych. Z funkcjonalności można korzystać po zainstalowaniu aplikacji mobilnej Mi Fitness i dodaniu w niej dowolnej karty Mastercard. Płatności zbliżeniowe są obsługiwane również przez opaskę Xiaomi Smart Band 7 NFC, którą można wygrać w ramach ww. oferty specjalnej Alior Banku.