Zmienił się również wygląd ekranu głównego, dzięki czemu zamawianie taksówki staje się jeszcze łatwiejsze z korzyścią dla konsumentów.

Komfort ma znaczenie

Po najnowszej aktualizacji aplikacji mytaxi, zamawiając taksówkę i wybierając Klasę Usługi, możemy mieć pewność, że zlecenie trafi wyłącznie do kierowców spełniających nasze oczekiwania. Klasy Usługi są powiązane ze standardem taksówki, stawką za kilometr lub liczbą miejsc.

Zamówienie taxi dla większej liczby osób jest możliwe przez wybranie Taxi XL. Klasy Standard, Plus i XL są dostępne w wybranych miastach. mytaxi w nowej wersji zapewnia kierowcom większą transparentność ich usług i łatwiejsze budowanie własnej bazy klientów. Aktualizacja dostępna jest od 23 października br. we wszystkich 100 miast europejskich, w których operuje mytaxi.

Klasy Usługi dostępne w Polsce to:

  • Taxi – najbliższa dostępna taksówka i najkrótszy czas dojazdu,
  • Standard – przystępne cenowo taksówki ze stawką do 2,00 PLN/km,
  • Plus – taksówki o podwyższonym standardzie. Nowe auta i większy komfort,
  • Taxi XL – taksówka dla większej liczby osób, czyli vany oraz busy (pomieszczą od 5 do 8 osób),
  • Match – usługa współdzielenia przejazdu i kosztu pomiędzy dwóch pasażerów, którzy jadą w podobnym kierunku (tylko w Warszawie).

Wszyscy użytkownicy, którzy zaktualizują aplikację dla telefonów z systemem iOS i Android mogą skorzystać z kodu zniżkowego -30% „NAJ”, na przejazd płatnością przez aplikację, kod jest ważny do 30 listopada br.