Partner serwisu Visa dla biznesu

Aplikacja PeoPay Kids dostępna w Huawei AppGallery

Fintek
Fintek
#Bankowość#Pekao S.A
Opublikowano: 28 lipca 2020, 10:33 Aktualizacja: 28 lipca 2020, 10:34

Tuż po PeoPay, także PeoPay Kids dołączył do Huawei AppGallery. Obie aplikacje Banku Pekao można już pobrać ze sklepu na urządzenia Huawei, korzystające z Google Mobile Services.

Aplikacja PeoPay Kids dostępna w Huawei AppGallery

Docelowo, zostaną one zintegrowane z własnym ekosystemem marki, Huawei Mobile Services, dzięki czemu będzie można z nich korzystać również na najnowszych smartfonach i tabletach Huawei opartych o HMS – zapewnia Pekao w komunikacie. Niestety na razie nie wiadomo kiedy to nastąpi.

Pekao udostępnia PeoPay Kids w Huawei AppGallery

– PeoPay Kids to już kolejna aplikacja, po PeoPay, dostępna w Huawei AppGalery. Dzięki temu z naszych usług w kanałach zdalnych będą mogły korzystać całe rodziny, również coraz szersze grono użytkowników urządzeń Huawei – mówi Bartosz Zborowski, Dyrektor innowacji i płatności w Banku Pekao S.A.

Dodatkowo, użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei mogą skorzystać z promocji Banku Pekao, która umożliwia otrzymanie nawet 250 zł premii i 2 proc. na koncie oszczędnościowym.

Pierwsze 100 zł klienci dostaną za całkowicie zdalne – za pomocą selfie – założenie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium. Kolejne 100 zł zostanie dopisane do rachunku za skuteczne polecenie konta w ramach programu Polecam Przekorzystnie. W nowej promocji bank przygotował również bonus dla najmłodszych. Dzieci w wieku 6-12 lat mogą otrzymać 50 zł w postaci kieszonkowego na start. Wystarczy, że rodzic założy swojemu dziecku pakiet PeoPay Kids – Konto Przekorzystne dla młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb i aplikację mobilną PeoPay KIDS.

W sklepie Huawei znajduje się już blisko 1000 polskich aplikacji. Wcześniej do AppGallery dołączyły aplikacje PKO Banku Polskiego, mBanku i Idea Banku.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

aplikacja-peopay-kids-dostepna-w-huawei-appgallery