Dodatkowo na start przygotowano promocję – klienci, którzy pobiorą aplikację AppGallery przed końcem roku (do 31 grudnia) będą mogli korzystać z pakietu Revolut Premium przez 2 miesiące za darmo.

Aplikacja Revolut dostępna na smartfony Huawei

W sklepie Huawei AppGallery można już znaleźć 177 tys. aplikacji zintegrowanych z Huawei Mobile Services, systemem opracowanym przez chińskiego producenta. Pojawia się tam także coraz więcej aplikacji dla polskich klientów – z AppGallery można pobrać m.in. apkę PZU, eDO App, ZEN, Allegro, InPost, Empik czy Autopay.

Posiadacze smartfonów Huawei maja również dostęp do aplikacji takich banków jak Credit Agricole, PKO BP, Bank Pekao, mBank, Bank Millennium, Getin Noble Bank, czy Nest Bank. Początkowo większość aplikacji była zintegrowana tylko z Google Mobile Services, przez co nie mogli z nich korzystać posiadacze najnowszych smartfonów chińskiej marki. Teraz znaczna część programów została zintegrowana z HMS (Huawei Mobile Services).

Ze sklepu Huawei AppGallery można już pobrać aplikację Revolut. Ostatnio brytyjski fintech udostępnił oprocentowane konta oszczędnościowe dla wszystkich klientów w Polsce. Dodatkowo każdy kto pobierze aplikację z AppGallery przed końcem bieżącego roku będzie mógł korzystać z pakietu Premium przez dwa miesiące za darmo.