Pekao_promocja hipoteki

Prowizja od 0%

Bank Pekao przygotował nową ofertę kredytów hipotecznych na atrakcyjnych warunkach cenowych – z prowizją od 0% i marżą od 1,95%. Prócz tego bank sfinansuje nawet 90% wartości nieruchomości. Teoretycznie kredyt można zaciągnąć… zdalnie.

Osoby planujące zakup własnego mieszkania mogą skorzystać ze specjalnych warunków kredytu hipotecznego w Banku Pekao. I to całkowicie zdalnie. Wybierając ofertę z ubezpieczeniem spłaty kredytu (CPI), nie zapłacą prowizji. Dodatkowo, bank oferuje im marżę w wysokości od 1,95%, a także obniża wymogi związane z tzw. wskaźnikiem LtV, określając go na maksymalnym poziomie 90%. Oznacza to że minimalny wkład własny może wynieść nawet 10%. Promocyjna oferta obowiązuje do końca marca br.

Klient może dostosować parametry kredytu online

Pekao przekonuje, że ubieganie się o kredyt jest proste. Klient może dostosować go całkowicie do swoich potrzeb i możliwości korzystając z kalkulatora online „Szybka rata” znajdujący się na stronie internetowej promocji. Pomoże mu ona ustalić wysokości raty.

Klient może też liczyć na kompleksowe wsparcie doradcy hipotecznego w załatwieniu formalności online, a także uproszczoną wycenę nieruchomości o dla kredytu do 300 tys. zł. Wniosek kredytowy można złożyć całkowicie zdalnie. Jego skan oraz innych potrzebnych dokumentów wystarczy przesłać mailowo lub z wykorzystaniem bankowości internetowej Pekao24. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy w oddziale, do którego klient zapraszany jest dopiero po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej.

– Staranie się o kredyt hipoteczny kojarzy się wielu klientom z szeregiem formalności i licznymi wizytami w oddziale banku. Dlatego uprościliśmy proces wnioskowania o kredyt mieszkaniowy, w całości opierając się na zdalnym kontakcie klienta z doradcą. Wiemy jak ważne jest szczególnie teraz, w czasie pandemii, gdy eliminowanie dodatkowego ryzyka jest tak ważne dla nas wszystkich. Chcemy też dotrzeć z ofertą do jeszcze szerszej grupy klientów, uatrakcyjniając warunki kredytu, a także promując ją szeroko w internecie – mówi Artur Smolarczyk, Dyrektor Biura Kredytów Mieszkaniowych w Banku Pekao S.A.

Bank Pekao uruchomił specjalną kampanię online, promującą aktualną ofertę kredytów mieszkaniowych w wyszukiwarce Google, popularnych porównywarkach finansowych i nieruchomościowych serwisach ogłoszeniowych. Celem działań reklamowych jest dotarcie do jak najszerszej grupy osób zainteresowanych kupnem nieruchomości i szukających najkorzystniejszej na rynku oferty.

/Pekao/Informacja prasowa