– Jako lider rynku nieustannie szukamy nowych możliwości, aby umożliwić każdemu udział w cyfrowym świecie na tych samych zasadach – obejmuje to również możliwość komfortowego doładowywania konta w swojej własnej walucie. Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z Zen.com i dzięki temu zaproponować użytkownikom w Polsce szybszą i efektywniejszą kosztowo metodę zasilenia swojego portfela – mówi Katarzyna Wabik, Country Manager na Polskę w Binance.

Zen rozpoczyna współpracę z Binance

W ramach nowego partnerstwa rozwiązania Zen zostaną udostępnione jako jedna z metod doładowywania portfela Binance. Użytkownicy platformy będą mogli zasilić swoje konto w wybranej walucie – złotówkach (PLN), koronach czeskich (CZK), lejach rumuńskich (RON) i forintach węgierskich (HUF).

Nowa metoda doładowania jest dostępna bezpośrednio na stronie Binance. Natychmiastowe doładowanie można wykonać poprzez wybór opcji płatności z Zen. Top-up dokonany w taki sposób nie będzie wliczany w limity obowiązujące dla użytkowników aplikacji Zen.

– W ubiegłym roku poziom globalnej adopcji cyfrowych walut wzrósł o ponad 880%. Wciąż jednak wejście w świat kryptowalut dla niektórych grup jest łatwiejsze niż dla innych. Użytkownik z kraju, który nie posługuje się EUR, GBP czy USD, a chce zasilić swoje konto na giełdzie, musi najpierw wymienić swoje środki na euro lub polegać na przeliczniku stosowanym przez bank czy wydawcę karty – mówi Michał Bogusławski, Chief Commercial Officer w Zen.

– To nie jest ani szybki, ani wygodny proces. Cieszymy się, że możemy dołożyć cegiełkę do jego usprawnienia, tym samym umożliwiając szerszej liczbie użytkowników dostęp do ekscytującego świata cyfrowych walut – dodaje Michał Bogusławski.