Zen podkreśla, że na zmiany w cenniku wpływ ma głównie inflacja i rosnące koszty biznesu. Fintech zapewnia o dostosowaniu prowizji w planach do częstości korzystania z poszczególnych usług tak, aby zrównoważyć zmiany w abonamentach.

Nadchodzą zmiany w cenniku Zen

Zen modyfikuje plany taryfowe oraz powiązane z nimi koszty obsługi transakcji. Co się zmieni? Opłata miesięczna w planie Platinium wzrośnie do 30 złotych.  Natomiast klienci Gold zapłacą miesięcznie mniej, bo tylko 4 zł, ale naliczane będą nowe prowizje, w tym opłata za wymianę walut (0,2%).

10 października pojawi się możliwość nieodpłatnego korzystania z aplikacji Zen w postaci planu Free. Jest on skierowany do osób, które chcą korzystać z rozwiązań fintechu bez comiesięcznych opłat. Użytkownicy planu Free muszą jednak liczyć się z prowizją za poszczególne usługi. W związku z tym to raczej opcja dla klientów używających aplikacji sporadycznie.

Fintech wprowadza także nową, wirtualną kartę Mastercard, która niesie ze sobą dodatkowe korzyści. Chodzi o moneyback, który zapewnia od 0,5 do 1% zwrotu kosztów wszystkich opłaconych nią zakupów online.

Nowy cennik można znaleźć pod tym linkiem.

Przypominamy, katalog metod doładowania konta Zen poszerzył się ostatnio o karty przepłacone Neosurf. Po włączeniu popularnych wśród graczy voucherów, klienci Zen mają już do wyboru 32 opcje zasilenia rachunku. Wśród nich znajdują się m.in. karty kredytowe, Apple Pay, Google Pay oraz płatności iDEAL, Skrill czy Bancontact. Zen pozwala także na doładowanie konta gotówką.