Partner serwisu Visa dla biznesu

„Biznesuj Bezpiecznie: e-warsztaty” – BGŻ BNP Paribas Faktoring

Fintek
Fintek
#BNP Paribas
Opublikowano: 20 listopada 2019, 12:34 Aktualizacja: 20 listopada 2019, 12:35

21 listopada rusza piąta edycja cyklu edukacyjnych webinariów „Biznesuj Bezpiecznie: e-warsztaty”, organizowanych przez BGŻ BNP Paribas Faktoring. Seminaria kierowane są do właścicieli oraz pracowników małych, średnich i dużych firm oraz korporacji.

BNP Paribas podnosi limit płatności bez PIN i pozwala zawiesić raty kredytu na 3 miesiące

„Biznesuj bezpiecznie: e-warsztaty” są okazją do zdobycia praktycznej wiedzy, opartej na przykładach, bez konieczności wychodzenia z biura.

Podczas webinariów eksperci przybliżą zagadnienia bezpiecznej sprzedaży w sieci, omówią kwestie dopuszczalności outsourcingu usług na tle przepisów RODO. Prowadzący poruszą również temat białej listy podatników VAT, opowiedzą jak radzić sobie z cyberzagrożeniami oraz jak budować organizację łączącą efektywność w działaniach z satysfakcją pracowników. W trakcie każdego e-warsztatu uczestnicy będą mieli możliwość rozmowy z ekspertami, wymiany doświadczeń i zadawania pytań poprzez moderowany na żywo czat.

W ramach cyklu na przełomie listopada i grudnia br. odbędzie się pięć warsztatów. Szczegółowe informacje na temat e-warsztatów, ich harmonogram oraz formularz rejestracyjny dostępne są tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

biznesuj-bezpiecznie-e-warsztaty-bgz-bnp-paribas-faktoring