Po pobraniu promowanych aplikacji, do wyboru są następujące nagrody: 10 zł na zasilenie w aplikacji SkyCash, 5 zł zniżki w aplikacji Pizza Hut, 24% zniżki od zamówienia na Empik Foto, 30-dniowy darmowego dostęp do Legimi lub 6-miesięczny dostęp do TIDAL HiFi.

Jak skorzystać z promocji w Huawei AppGallery??

Aby odebrać voucher, należy wejść w baner promocyjny znajdujący się na stronie głównej w Huawei AppGallery (w której pojawia się także coraz więcej aplikacji bankowych), a następnie pobrać 4 aplikacje spośród 40 promowanych. W czasie trwania promocji, użytkownik może odebrać wszystkie 5 voucherów za pobranie 20 aplikacji z listy. Warunkiem jest, aby aplikacje nie były wcześniej zainstalowane na urządzeniu – odinstalowanie ich i ponowne zainstalowanie w czasie trwania akcji nie będzie dawało prawa do skorzystania z oferty. Zdobyte vouchery są dostępne w AppGallery w zakładce „Nagrody”. Szczegóły akcji i dostępne aplikacje znajdują się na stronie konkursowej.

Jak wykorzystać voucher?

Voucher o wartości 10 zł w SkyCash: Voucher w aplikacji SkyCash zapewni 10 zł do wykorzystania na zasilenie Portmonetki SkyCash. Aby to zrobić, należy na ekranie głównym nacisnąć „Zasil”, a następnie „Kod promocyjny” i wpisać kod vouchera. Voucher jest ważny do 31 października 2021 roku.

5 zł zniżki w aplikacji Pizza Hut: Na użytkowników, którzy zdecydują się wybrać voucher do Pizza Hut, czeka 5 zł zniżki na zamówienie za minimum 34 zł, w dostawie i na wynos. Aby go wykorzystać, wystarczy złożyć zamówienie i na etapie koszyka wpisać kod promocyjny. Voucher jest ważny do 12 grudnia 2020 roku.

Aż 24% zniżki do Empik Foto: Osoby, które wezmą udział w akcji, mogą wybrać również voucher upoważniający do 24% zniżki w aplikacji Empik Foto. Aby wykorzystać voucher należy pobrać aplikację Empik Foto, złożyć zamówienie i wprowadzić kod rabatowy. Kod będzie ważny do 7 grudnia 2020 roku.

Darmowy dostęp do Legimi: Do wyboru jest również voucher, który daje 30-dniowy dostęp do serwisu Legimi. Subskrypcję można aktywować na 4 różnych urządzeniach (smartfon, tablet, komputer, e-czytnik). Wartość vouchera to 39,99 zł. Można go zrealizować do 12 grudnia 2020 roku. Aby go zrealizować należy wejść na stronę www.legimi.pl/huawei, wpisać kod, wybrać docelowy plan subskrypcyjny oraz zarejestrować się lub zalogować do serwisu.

6 miesięcy dostępu do TIDAL HiFi: Jeden z voucherów do zdobycia umożliwia 6-miesięczny, darmowy dostęp do pakietu TIDAL HiFI, którego wartość wynosi 240 zł. Kupon należy wykorzystać na stronie http://tidal.com/redeem – dotyczy to wyłącznie nowych użytkowników, którzy jeszcze nie korzystali z subskrypcji w serwisie. Voucher można wykorzystać do 31 grudnia 2020 roku.