Partner serwisu Visa dla biznesu

BNP Paribas rozwija sieć bezgotówkowych oddziałów

Fintek
Fintek
#Bankowość#BNP Paribas
Opublikowano: 2 lipca 2020, 09:58 Aktualizacja: 2 lipca 2020, 11:28

Bank BNP Paribas systematycznie unowocześnia swoje oddziały i kontynuuje konwersję na placówki bezgotówkowe w ramach strategii wdrażania rozwiązań cyfrowych. W takim formacie funkcjonują obecnie 43 oddziały banku. 1 lipca uruchomionych zostało 57 kolejnych, na przełomie września i października – 43.

BNP Paribas rozwija sieć bezgotówkowych oddziałów

Pod koniec września bank BNP Paribas będzie przyjmował swoich klientów w 143 oddziałach bezgotówkowych. Ich liczba stanowić będzie niemal 1/3 całej sieci. W takich placówkach, konsultanci mają więcej czasu na obsługę klientów, którzy oczekują porady lub chcą skorzystać z bardziej złożonych produktów banku.

Więcej bezgotówkowych oddziałów banku BNP Paribas

– Klienci coraz chętniej korzystają z rozwiązań bezgotówkowych, pandemia dodatkowo wzmocniła ten trend. Dlatego przyspieszamy realizację planu i już w 2020 roku przeprowadzimy konwersję części oddziałów, które pierwotnie miały się przekształcić w ciągu najbliższych dwóch lat –  tłumaczy Adam Orzechowski, Dyrektor Biura Transformacji i Rozwoju Sieci Oddziałów w banku BNP Paribas.

– Dzięki nowej formule doradcy będą mieli więcej czasu na rozmowę z klientem, udzielanie porad i proponowanie rozwiązań najlepiej odpowiadających ich potrzebom. Nie bez znaczenia jest też szybkość, higiena i bezpieczeństwo transakcji bezgotówkowych, które Polacy docenili szczególnie w ostatnich miesiącach – dodaje.

Każdy bezgotówkowy oddział będzie czynny o pół godziny dłużej niż wcześniej. Pracownicy mogą poświęcić klientom więcej czasu dzięki mniejszej liczbie obowiązków związanych z rozliczaniem gotówki.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bnp-paribas-rozwija-siec-bezgotowkowych-oddzialow