Bankowość Premium jest skierowana do klientów, którzy mają wpływy w kwocie min. 10 tys. zł miesięcznie lub posiadają w banku – na rachunkach lub poprzez zakupione produkty oszczędnościowo-inwestycyjne o wartości min. 100 tys. zł.

Nowa oferta BNP Paribas dla klientów Premium

– Bankowość Premium to efekt naszych wywiadów z klientami i doradcami, wsłuchiwania się w ich potrzeby i oczekiwania, oraz przede wszystkim wsparcie w realizacji ich planów. Dotychczas takie podejście charakteryzowało bankowość prywatną. Jednocześnie na rynku brakuje optymalnej oferty dla klientów zamożnych, a ich grono rośnie i ma coraz większe wymagania – mówi Łukasz Wojdak, Dyrektor Departamentu Zarządzania Segmentem Klientów Biznesowych i Premium w BNP Paribas.

Moje Konto Premium jest bezpłatne dla klientów spełniających określone kryteria finansowe. Oferta obejmuje dwie karty debetowe do wyboru: Moja Karta Premium lub Karta Multiwalutowa, pakiet Cyber, usługę autooszczędzania, darmową transakcyjność (przelewy, w tym 3 przelewy natychmiastowe w GOonline/GOmobile, wypłaty) w Polsce i za granicą.

Klient Premium bezpłatnie i w łatwy sposób może korzystać z przelewów złotowych i walutowych SEPA, a także przelewów natychmiastowych oraz wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Moja Karta Premium umożliwia płacenie z Mojego Konta Premium w dowolnej walucie bez dodatkowych opłat za przewalutowanie. Alternatywą dla klientów zarabiających lub posiadających walutę jest możliwość skorzystania z Karty Multiwalutowej połączonej z posiadanymi przez klienta kontami walutowymi.

Na początek klientom, którzy skorzystają z oferty Mojego Konta Premium, Bank zapewnia, obok ofert specjalistycznych oraz elastycznej Lokaty Premium, atrakcyjnie oprocentowaną Moją Lokatę Premium na Start na okres 3 miesięcy.

Klienci, którzy wybiorą Moje Konto Premium, mogą liczyć także na bezpłatny Pakiet Cyber BNP Paribas. To rozwiązanie, które pozwoli poprawić i stale monitorować bezpieczeństwo użytkowników sieci. Jest to dostęp do dwóch usług chroniących przed wyłudzeniami i czuwających nad bezpieczeństwem danych osobowych w sieci: Bezpiecznej Tożsamości od Experian i Alertów BIK od Biura Informacji Kredytowej.