Kupony, dostępne w usłudze Bolt Business, pozwalają na usprawnienie przejazdów służbowych na wydarzenia firmowe, spotkania z klientami czy partnerami biznesowymi, a także konferencje branżowe – czytamy w komunikacie.

Kupony dla pracodawców dostępne w Bolt Business

Kiedy firma korzystająca z usług Bolt Business wystawi Kupon, pracownik lub partner biznesowy otrzyma e-mailem kod zniżkowy, który należy skopiować do aplikacji Bolt by skorzystać z tańszego przejazdu. Klienci Bolt Business mogą wybierać spośród trzech rodzajów Kuponów.

  • Kupony bez ograniczeń – osoba otrzymująca kod zniżkowy może skorzystać z dowolnej liczby przejazdów w ramach ustalonego limitu wydatków.

  • Kupony z procentowym rabatem – dają określony procent zniżki na przejazd do określonej kwoty, na przykład 25% zniżki na przejazd, który kosztuje nie więcej niż 20 zł, natomiast

  • Kupony z rabatem kwotowym – pokrywają ustaloną kwotę, np. zniżkę na przejazd o wartości 20 zł.

Kupony Bolt Business pozwalają na kontrolę poziomu rabatu i czasu, w którym można je zrealizować. Firmy mają wgląd do informacji ile Kuponów zostało zrealizowanych, a podsumowanie można wyeksportować z systemu w celu usprawnienia raportowania i rozliczeń. Klienci Bolt Biznes ponoszą koszty tylko zrealizowanych Kuponów.

Ostatnio pisaliśmy, że Bolt dodaje w Polsce usługę carsharingu w ramach współpracy z firmą Traficar. Od 3 kwietnia bieżącego roku użytkownicy aplikacji Bolt mogą korzystać z floty blisko 5 tys. samochodów w 10 aglomeracjach.