Partner serwisuVisa dla biznesu

Bolt (dawniej Taxify)


Bolt (dawniej Taxify) - firma pochodząca z Estonii łącząca za pomocą aplikacji przewoźników z pasażerami, oferuje przejazdy w mieście tańsze niż te oferowane przez tradycyjne korporacje taksówkarskie. Bolt to jeden z głównych konkurentów Ubera. Firmę cechuje duża liczba promocji dla klientów - kody rabatowe Bolt umożliwiają zamówienie przejazdu z dużymi zniżkami. Zarówno Bolt, jak i Uber to firmy, które znajdują się pod pręgierzem regulacji w związku z oskarżeniami o tworzenie nielegalnej konkurencji wobec licencjonowanych taksówkarzy.
Bolt otwiera nowy hub w Polsce. Zatrudni kolejnych pracowników
9 września 2022, 06:00

Bolt otwiera nowy, drugi po Estonii co do wielkości hub w Polsce, gdzie łącznie zatrudnia ponad 300 osób. Firma chwali się też ekspansją na kolejne rynki.

Bolt Food integruje się z systemem Dotykačka
8 marca 2022, 10:39

Integracja ta automatyzuje m.in. przesyłanie wszystkich pozycji zamówienia, komunikację z kuchnią, przywoływanie kurierów czy wystawianie paragonów.

Bolt pozyskuje 628 mln euro od inwestorów. Jest już wyceniany na 7,4 mld EUR
11 stycznia 2022, 10:11

Dzięki najnowszej rundzie finansowania Bolt przyspieszy swoją ekspansję w 2022 roku i uruchomi setki sklepów Bolt Market w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Bolt Market planuje ekspansję w Polsce ze wsparciem systemu Dotykačka
4 stycznia 2022, 09:24

Nowe rozwiązanie jest wykorzystywane do rejestracji sprzedaży i wystawiania paragonów, a także do kontroli zasobów w lokalizacjach Bolt Market w Polsce.

Dobry rok dla Bolt Business. Liczba przejazdów wzrosła o 187%
21 grudnia 2021, 09:08

Przejazdy służbowe w aplikacji powróciły do stanu sprzed pandemii. Ponadto w tym roku prawie 2 000 firm rozpoczęło współpracę z Bolt Business.