Partner serwisuVisa dla biznesu

Bolt (dawniej Taxify)


Bolt (dawniej Taxify) - firma pochodząca z Estonii łącząca za pomocą aplikacji przewoźników z pasażerami, oferuje przejazdy w mieście tańsze niż te oferowane przez tradycyjne korporacje taksówkarskie. Bolt to jeden z głównych konkurentów Ubera. Firmę cechuje duża liczba promocji dla klientów - kody rabatowe Bolt umożliwiają zamówienie przejazdu z dużymi zniżkami. Zarówno Bolt, jak i Uber to firmy, które znajdują się pod pręgierzem regulacji w związku z oskarżeniami o tworzenie nielegalnej konkurencji wobec licencjonowanych taksówkarzy.
Estoński Bolt pozyskał 600 mln EUR. Produkty spożywcze dostarczy nawet w 15 minut
August 2, 2021, 3:44 PM

W kolejnych miesiącach na dziesięciu europejskich rynkach ma pojawić się nowa usługa - Bolt Market, czyli ekspresowa dostawa produktów spożywczych.

Bolt Market - estoński jednorożec rekrutuje zespół dla nowej usługi
July 13, 2021, 12:44 PM

Bolt rozpoczął rekrutację do zespołu Bolt Market w Polsce - nowa usługa w portfolio platformy zostanie uruchomiona w ciągu kilku miesięcy. Do operacji dark stores poszukiwanych jest chwilowo 5 osób.

Wyszukując trasę w Google Maps zobaczysz cenę za przejazd Taxify
October 3, 2018, 2:00 PM

Taxify nawiązuje współpracę z Google Maps, dzięki czemu wyszukując trasę w mapach Google użytkownik zobaczy przybliżony czas i wysokość opłaty za przejazd.