W wyniku podpisania umowy o współpracy pomiędzy Bolt a PPL, od początku czerwca bieżącego roku Bolt zostanie rekomendowanym partnerem transportowym Lotniska Chopina w Warszawie. Stołeczne lotnisko w 2023 roku obsłużyło 18,5 miliona pasażerów, a w tym roku liczba ta może po raz pierwszy w 90-letniej historii portu przekroczyć 20 milionów.

Z warszawskiego Okęcia zamówisz Bolta

Pasażerowie zamawiający przejazd z Lotniska Chopina, będą mogli od teraz zamówić przejazdy w kategorii Comfort, bezpośrednio sprzed terminalu na poziomie Przylotów. Ponadto na lotnisku do dyspozycji pasażerów będą także specjalnie przeszkoleni agenci, oznaczeni logo firmy Bolt, którzy pomogą podróżnym m.in w zainstalowaniu aplikacji czy znalezieniu miejsca odbioru.

Informację o możliwościach podróży z aplikacją Bolt będzie można również uzyskać w jednym z dwóch punktów informacyjnych Bolt. Na terenie lotniska będą się znajdować także 2 oznaczone miejsca odbioru, gdzie kierowcy będą podjeżdżać po pasażerów.

Oficjalna dostępność Bolt na Lotnisku Chopina ma także znaczenie dla klientów Bolt Business. Od teraz jakość podróży służbowych z lotniska ma być bardziej komfortowa. Niedawno Bolt wprowadził też nowe usprawnienie dla pracodawców- Kupony, które ułatwiają organizację przejazdów służbowych.