Sklepy Supeco to koncept handlowy będący połączeniem hurtowni i dyskontu, który pozwala klientom biznesowym i indywidualnym na zrobienie zakupów w atrakcyjnych cenach, między innymi polityce rabatów, które rosną wraz ze wzrostem liczby zakupionych produktów. Teraz do oferty tej sieci dołączyły usługi finansowe.

Cashback i opłacanie rachunków

Jedną z nowości oferowanych w placówkach Supeco jest „CashBack”. Ta usługa, znana również jako „Płać i wypłacaj” lub „Wypłata z karty”, umożliwia klientom wypłacenie gotówki z karty podczas dokonywania płatności kartą płatniczą za zakupy. Podobnie jak w przypadku wypłaty gotówki z bankomatu, klient może wybrać kwotę, którą chce wypłacić, i otrzymać ją od kasjera w momencie dokonywania płatności. Dzięki temu można zrealizować obie czynności – zapłatę za zakupy i wypłatę gotówki – w jednym miejscu.

Na dodatek, wypłacana kwota może być dowolną wielokrotnością kwoty 10 złotych, a nie 50, jak w przypadku większości bankomatów (maksymalna kwota wypłaty gotówki w usłudze „CashBack” to 300 PLN dla kart VISA i 500 PLN dla kart MasterCard/Maestro). Sklep nie pobiera od klienta opłat ani prowizji za skorzystanie z tej usługi.

Dodatkowo w sklepach Supeco będzie można opłacać rachunki. Wystarczy podać przy kasie kod kreskowy rachunku, który chce opłacić, a potem dokonać płatności.

Elektroniczne doładowania Pre-paid i PaySafeCard

W sklepach Supeco działa także usługa „Pre-Paid”. Jeśli klient chce zakupić doładowanie do telefonu, wystarczy że poda przy kasie nazwę operatora i wartość transakcji, a kasjer doładuje telefon. Usługa obejmuje operatorów komórkowych sieci T-Mobile, Orange, Heyah, Plus, Play oraz PaySafeCard czyliprzedpłaconą metodę płatności online opartą na kuponach z 16-cyfrowym kodem PIN.

Supeco umożliwia klientom również zakup kuponów loteryjnych i zdrapek. W ofercie dostępne są takie zakłady jak Lotto, Lotto z Plusem, czy Euro Jackpot. Karty Lotto i Lotto z Plusem dostępne są w wariantach od jednego do trzech zakładów. Aby skorzystać z tej oferty wystarczy wybrać odpowiednią grę, opłacić zakład i odebrać kupon od kasjera.