Partner serwisuVisa dla biznesu

Carrefour


Carrefour to jedna z największych sieci handlowych w Polsce. Firma wdraża szereg innowacji technologicznych ułatwiających codzienne zakupy.
Carrefour rozszerza usługę Tank&Go
June 28, 2021, 5:48 PM

Po zakończeniu fazy testów, użytkownicy aplikacji Mój Carrefour mają możliwość dokonywania płatności mobilnych za paliwo na stacjach benzynowych Carrefour.

Kolejny samoobsługowy sklep od Carrefour
December 22, 2020, 6:30 PM

Carrefour otwiera drugi sklep samoobsługowy, który zlokalizowany jest w Warszawie przed wejściem do galerii i stacji PKP Warszawa Wileńska.

Carrefour udostępnia automaty z ciepłym jedzeniem na wynos
July 14, 2020, 12:03 PM

Rozwiązanie testowane jest już w wybranych sklepach Carrefour Express w Warszawie.

Carrefour wprowadza mini kasy samoobsługowe do osiedlowych sklepów
August 13, 2019, 12:05 PM

Carrefour uruchomił mini kasy samoobsługowe w wybranych sklepach z logo Carrefour Express. Na razie nowe urządzenia pojawiły się w Warszawie, Gdańsku i Krakowie

Mój Carrefour - test Scan&Go
February 19, 2018, 5:40 PM

Jestem pewien, że do drobnych zakupów Scan&Go z aplikacji Mój Carrefour jest idealnym rozwiązaniem, bo rzeczywiście zyskuje się sporo czasu przy kasie. Jednak w przypadku wyprawy po większe zaopatrzenie konieczne jest posiadanie wprawy i dyscypliny w skanowaniu produktów. Trzeba też pamiętać o naładowaniu telefonu, bo w ciągu godziny zakupów można stracić całkiem sporo "baterii". Ja postanowiłem zrobić test pełnego koszyka, bo byłem ciekaw procesu kontroli przy kasie. Byłem pewien obaw, gdy podjechałem z pełnym koszem do niewielkiego stoiska do rozliczenia Scan&Go…