Użytkownicy Cinkciarz.pl sami określą, jaką kwotę pożyczki potrzebują, w jakiej walucie i kiedy spłacą swoje zobowiązanie. Następnie wypełniają wniosek online na portalu lub w aplikacji mobilnej Cinkciarz.pl oraz czekają na decyzję i środki.

Pożyczki wielowalutowe także w aplikacji Cinkciarz.pl

Klienci polskiego fintechu mogą brać pożyczki w złotych, euro, dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich lub frankach szwajcarskich do kwoty 5 tys. zł, na 12 miesięcy.

Klienci Cinkciarz.pl mogą otrzymać środki na rachunek bankowy lub bezpośrednio na kartę wielowalutową. Dzięki wypłacie pożyczki na kartę użytkownicy dostają środki w ciągu kilku minut od pozytywnej decyzji kredytowej, a prowizja jest niższa. Klienci nie muszą mieć konta walutowego w banku, aby otrzymać pieniądze w danej walucie.

Kolejnym benefitem ma być ułatwienie procesu spłaty – w ustalonym terminie środki mogą być pobierane automatycznie z rachunku karty fintechu lub z portfela walutowego. Usługę pożyczek dla użytkowników portalu Cinkciarz.pl świadczy spółka Currency Lending.

Ostatnio pisaliśmy, że Cinkciarz.pl rozpoczął współpracę z producentem gier wideo Ubisoft na terenie Polski. Dzięki partnerstwu rodzimi fani Assassin’s Creed będą mogli zamówić kartę wielowalutową z wizerunkiem z gier.