W ramach promocji, zakładając rachunek do końca czerwca i aktywując usługę Doradztwa Inwestycyjnego w pakiecie Smart Start, pierwszy miesiąc korzystania z niej jest darmowy.

Doradztwo inwestycyjne w ofercie fintechu Cinkciarz.pl

– Wprowadzenie usługi Doradztwa Inwestycyjnego to kolejny, znaczący krok w rozwoju segmentu Invest & Forex. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie doradców mogą pomóc naszym klientom budować własne, profesjonalne portfele inwestycyjne oraz dokonywać świadomych i trafnych decyzji – mówi Grzegorz Jaworski, CEO Conotoxia Ltd. (usługa inwestycyjna Cinkciarz.pl).

Dla klientów, którzy założą rachunek do końca czerwca, pierwszy miesiąc usługi Doradztwa Inwestycyjnego w pakiecie Smart Start jest darmowy. Zespół Conotoxia Ltd. tworzy rekomendacje inwestycyjne z myślą o preferencjach i celach poszczególnych inwestorów, a nie grupy osób o tym samym profilu. Mają być one szyte na miarę i dostosowane do konkretnych potrzeb konkretnego klienta.

– Nasze rekomendacje i profesjonalna analiza rynku to nie powszechnie dostępne, ogólne komentarze rynkowe. Doradca inwestycyjny Conotoxia Ltd. wskazuje możliwości (także dotąd niestosowane) i rekomenduje odpowiednie ruchy. Wspiera podejmowanie decyzji „na chłodno” – dodaje Grzegorz Jaworski z Conotoxia Ltd.

Oferta inwestycyjna Conotoxia

W skład oferty inwestycyjnej Conotoxia Ltd. wchodzą CFD na: waluty, indeksy, towary i surowce, futures, kryptowaluty, akcje, ale również akcje DMA, ETFy oraz ETFy DMA z Azji, Europy i USA.

Od października 2021 r. Conotoxia Ltd. świadczy usługę inwestycyjną pod nadzorem KNF w oddziale spółki w Warszawie, gdzie inwestorzy mają dostęp do polskojęzycznych reprezentantów firmy. Klienci brokera mają dostęp do materiałów edukacyjnych na temat rynków finansowych, m.in. bieżące komentarze rynkowe, artykuły badawcze, ważne informacje na kolejny tydzień, filmy instruktażowe oraz inne materiały tutorialowe.