Partner serwisu Visa dla biznesu

Irlandzkie internetowe biuro podróży już w Polsce

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Start up
Opublikowano: 15 lutego 2019, 15:05 Aktualizacja: 2 maja 2019, 17:06

Innowacje to nie tylko domena branży finansowej. Ogólnoświatowy trend potwierdza także sektor turystyczny, który w coraz większym stopniu przenosi się do Internetu. Jednym z przykładów może być irlandzkie biuro podróży Click&Go, które pozwala na spersonalizowanie wycieczki i dopasowanie jej do własnych potrzeb. Wszystko odbywa się przez Internet, a firma od początku bieżącego roku działa także w Polsce.

Irlandzkie internetowe biuro podróży już w Polsce

Z badania CBOS wynika, że aż 43% więcej Polaków chce podróżować w 2019 roku. Rezerwowanie wycieczek staje się coraz prostsze. Nie musimy już składać wizyty w biurze podróży ani szukać wakacji na własną rękę. Nie musimy też zgadzać się na założony z góry plan wycieczki i wszystkie aspekty zaproponowane przez konsultanta.

Click&Go od stycznia działa także w Polsce

Dzięki metodzie dynamicznego pakietowania w Click&Go mamy możliwość rezerwacji wszystkich składowych podróży w jednym miejscu, w łącznej cenie. Samodzielnie dobieramy wszystkie elementy wyjazdu, korzystając z jednej strony. Możemy skorzystać z tańszego lotu, tańszego hotelu, lub zrezygnować z części aktywności w miejscu pobytu – w ten sposób zaoszczędzimy pieniądze. Firma nie korzysta z pośredników, co dla klienta oznacza kolejne oszczędności, ponieważ nie ponosi on kosztu prowizji.

Click&Go powstało dla wszystkich, którzy kochają odkrywać zastosowania nowych technologii w połączeniu z innymi branżami. Zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z podróżami, jak i rodzin szukających korzystnych rozwiązań wypoczynkowych. Podróżowanie z Click&Go ma być tańsze a oferta dopasowana bezpośrednio do oczekiwań klienta. Na stronie Click&Go istnieje możliwość rezerwowania wycieczek w wielu podróżniczych kierunkach z lotnisk w całej Polsce.

Wycieczki można opłacać kartą płatniczą, a już niedługo także przy pomocy BLIKA, Apple Pay i Google Pay. Click&Go podpisało już umowę z PayU, które dostarczy bramkę płatniczą. Eksperci z Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego twierdzą, że sezon letni zapowiada się znakomicie, wskazując na 45% wzrost wcześniejszych rezerwacji wycieczek. To bardzo dobre rokowania.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

clickgo-biuro-podrozy-internet