Partner serwisuVisa dla biznesu

Apple Pay


Apple Pay to system płatności bezgotówkowych od Apple, który pozwala na dokonanie wygodnego zakupu za pomocą iPhone'a. Transakcja potwierdzana jest za pomocą odcisku palca (Touch ID), kodu PIN lub twarzą (FaceID)  Apple Pay w Polsce działa w największych bankach m.in. PKO BP, Pekao SA, Santander i  ING Bank Śląski.
Blisko połowa Polaków nie wie, jak korzystać z e-portfela
May 6, 2021, 3:05 PM

10% badanych przez SW Research deklaruje korzystanie z portfela elektronicznego. 46% nie jest w stanie określić, czy jest to bezpieczne rozwiązanie. 76% użytkowników uważa go za szybki i 74% za wygodny sposób płatności.

Globalnie do 2025 roku liczba użytkowników portfeli cyfrowych wzrośnie do 4,4 mld
March 16, 2021, 6:38 PM

Cyfrowe portfele takie jak Apple Pay czy Google Pay opanowały nasze smartfony, które bez funkcji płatniczej są wyłącznie ekranem do przeglądania internetu. Z najnowszego raportu Juniper Research wynika, że do 2025 roku liczba użytkowników portfeli cyfrowych wzrośnie do 4,4 mld. 

Apple Pay już dostępne dla klientów Twisto
October 6, 2020, 10:12 AM

Użytkownicy iOS stanowią aż jedną trzecią klientów Twisto w Polsce. Rozwiązanie będzie jednak dostępne tylko dla klientów płatnego planu Space.

Awaria w PKO BP. Nie można podpiąć kart do Apple Pay i Garmin Pay
September 25, 2020, 10:41 AM

Klienci PKO Banku Polskiego mają problemy z dodawaniem swoich kart płatniczych do portfeli Apple Pay i Garmin Pay. Awaria występuje od godzin porannych.

Apple pod presją Unii Europejskiej. Chodzi o technologię NFC
September 21, 2020, 12:45 PM

Unia Europejska bierze pod uwagę zmuszenie Apple do udostępnienia technologii NFC także konkurencyjnym dostawcom.