Wprowadzenie nowego modelu dostaw pozwala delio dotrzeć do kolejnych klientów. Do grona obsługiwanych miast – wraz z najbliższą okolicą – dołączyły między innymi Zielona Góra, Olsztyn, Leszno czy Kalisz i wiele miejscowości położonych w pobliżu Warszawy, takich jak Łowicz czy Sochaczew.

Jednocześnie nadal funkcjonuje dotychczasowy obszar szybkiej dostawy. Supermarket online delio nadal zobowiązuje się do dostaw nawet w godzinę na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Sopotu, Piaseczna i Konstancina.

Usługa delio wprowadza strefę dostaw na rano

Jak działa nowy model dostaw? Zamówienie można złożyć o każdej porze, za pomocą strony internetowej lub aplikacji mobilnej delio. Kurier doręczy zakupy w dni robocze (w tym w soboty) w godzinach 02:00-08:00 (jeśli zamówienie zostanie złożone do południa) lub kolejnego ranka (jeśli zamówimy po 12:00).

Aby przekonać się, czy strefa dostaw obejmuje nasze miejsce zamieszkania, należy wpisać swój adres w okienku w lewym górnym rogu strony supermarketu online lub zaznaczyć go pinezką na mapie w aplikacji. Korzystając z dostawy na rano, klienci mogą wybierać spośród 4 tys. produktów, w tym m.in. warzyw, owoców, nabiału, a także chemii gospodarczej. Na razie nie zamówią jednak świeżych mięs i ryb oraz bardzo ciężkich produktów.

– Zakupy w mniejszych miejscowościach są uciążliwe i wiążą się często z koniecznością pojechania do większego miasta, co znacząco wydłuża czas potrzebny na ich realizację. Dlatego stworzyliśmy usługę dostaw na rano. Dzięki niej klienci poza największymi aglomeracjami mogą skorzystać z nowoczesnych rozwiązań ułatwiających codzienne życie – mówi Michalina Kunecka, Business Development Manager.

Na klientów czeka specjalny kod „RANO” (należy pamiętać o wielkich literach), dzięki któremu mogą zaoszczędzić do 450 zł. Do aktywacji promocji wystarczy, że wartość zamówionych produktów przekroczy 100 zł. Po wpisaniu kodu automatycznie naliczane jest 30 zł rabatu. Łącznie każdy użytkownik ma do dyspozycji 15 kodów. Akcja trwa do 30 listopada 2022 roku.