Na początku października premierę miała aplikacja mobilna delio. Jest ona dostępna zarówno na telefony z systemem Android, jak i iOS. Za zakupy użytkownicy mogą zapłacić kartą lub BLIKIEM. Zamówienia można składać także na stronie internetowej supermarketu. Produkty dostarczane są codziennie od 7:00 do 23:00, również w niedziele i święta.

Dostawy zakupów z delio dostępne w kolejnych miastach

Strefa dostawy zakupów delio obejmuje już większość dzielnic Warszawy oraz podwarszawskie Piaseczno i Konstancin. We wrześniu dostęp do usługi zyskali także mieszkańcy Krakowa. Teraz supermarket online delio startuje w kolejnych dwóch polskich miastach – Gdańsku i Sopocie. W planach Lite e-Commerce jest dalsza ekspansja.

– Zgodnie z naszymi założeniami, kontynuujemy ekspansję na polskim rynku e-grocery. Szybkie tempo rozwoju usługi oraz obecność w nowych lokalizacjach są dla nas największymi priorytetami (…). Wybierając następne lokalizacje, pod uwagę bierzemy wiele różnych czynników, takich jak dane demograficzne, dostępność lokalnych dostawców czy obecność konkurencji – mówi Maciej Nowakowski, COO Lite e-Commerce.

W ramach specjalnej promocji, na kupujących czeka kod rabatowy „DELIO”, dzięki któremu można zaoszczędzić do 450 zł. Po wpisaniu kodu automatycznie zostanie naliczone 30 zł rabatu. Przy czym wartość zamówienia musi przekroczyć 100 zł.  Na każdego klienta czeka 15 takich zniżek. Akcja promocyjna trwa do 30 listopada 2022 roku.