Tytuł panelu brzmiał: „Embeded finance. Potencjał, rozwój i wyzwania”. W dyskusji udział wzięli Joanna Budzik-Lister (YouLend), Danuta Czapeczko (PragmaGo) oraz Jerzy Dąbrowski (Faktoria). Panel był zwieńczeniem części merytorycznej pierwszego dnia Fintech & e-commerce Linking Days.

Embeded finance podczas Fintech & e-commerce Linking Days

Embedded finance pozwala między innymi na finansowanie i ubezpieczenie faktur po prostu na klik. Klienci nie muszą uczyć się nowych miejsc i usług. Stabilny segment, stabilne portfele – to hasła, które powinny przyświecać działalnościom związanym z embedded finance.

Druga edycja Fintech & e-commerce Linking Days odbyła się w dniach 21-22 marca. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać interesujących prelekcji i paneli dyskusyjnych. Na scenie pojawili się między innymi przedstawiciele takich podmiotów jak Allegro, Google, Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, Ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie, Fintech North, University of Leeds, czy Polska Bezgotówkowa.

Gościem specjalnym konferencji był Michał Gromek, ekspert FinTech, działający m.in. przy ONZ w zakresie aktywów cyfrowych i cyberbezpieczeństwa. Partnerem tytularnym wydarzenia jest Urząd Miasta Łodzi.