ekf_2020_banner_700x250_201005

Pandemia przeniosła kongres

Europejski Kongres Finansowy tradycyjnie odbywa się w Sopocie w Hotelu Sheraton. Niestety, z powodu pandemii i konieczności zwiększenia kubatury przestrzeni, na której odbywa się konferencja, organizatorzy zdecydowali o jej przeniesieniu do AmberExpo w Gdańsku. Nie jest to nic nadzwyczajnego – przypomnijmy, że Forum Ekonomiczne w Krynicy w tym roku z powodu pandemii zostało przeniesione do… Karpacza.

– Europejski Kongres Finansowy stale monitoruje sytuację związaną z COVID-19 i reaguje konkretnymi działaniami na zmieniające się obostrzenia epidemiologiczne w Trójmieście. Od ogłoszenia w ubiegłym tygodniu surowszych wymogów sanitarnych w Sopocie, liczba nowych zakażeń bardzo zmalała, przy stałym zaangażowaniu władz miasta i służb miejskich. Ogłoszona w Sopocie strefa nie ma wpływu na działalność bazy noclegowej miasta Sopotu, a więc i zakwaterowanie uczestników EKF – czytamy w komunikacie.

Tematem przewodnim wszystkich tegorocznych przedsięwzięć Europejskiego Kongresu Finansowego są „Odpowiedzialne finanse w obliczu kryzysu”. EKF odbędzie się w dniach 12-14 października 2020 roku.

Fintek.pl jest partnerem medialnym Europejskiego Kongresu Finansowego.

/Fintek.pl