Po premierze pierścienia we Włoszech, będzie on również dostępny w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Polsce. Wymienione kraje również obejmie promocja, w ramach której pierścień będzie można otrzymać bezpłatnie, w przypadku doładowania go kwotą 100 EUR.

Pierścienie płatnicze MuchBetter dostępne w Polsce

Pierścień jest dostępny za pośrednictwem strony internetowej MuchBetter, a dostawa kosztuje 5,99 EUR. Po odbiorze należy sparować urządzenie z aplikacją mobilną, a następnie załadować środki na powiązane z apką konto.

Pierścień jest wodoodporny i nie wymaga ładowania. Płacić nim można wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard. Na stronie MuchBetter czytamy także, aby przed zamówieniem pierścienia dokładnie zmierzyć rozmiar swojego palca.

– Wierzymy, że pierścienie płatnicze i podobne urządzenia do noszenia zastąpią płatności telefonem i kartą zbliżeniową w krótkim czasie – mówi Tom Lenihan, dyrektor ds. marketingu w MuchBetter.

MuchBetter to brytyjski fintech posiadający licencję pieniądza elektronicznego wydaną przez brytyjski nadzór – Financial Conduct Authority.