Nowa usługa ma być dostępna w dni robocze od godziny 20:00 czasu wschodnioamerykańskiego w niedzielę do 20:00 w piątek. Na 24-godzinnej liście rynkowej znajdą się 43 najpopularniejsze pojedyncze akcje i ETF-y (m.in.Tesla, Amazon i Apple).

Całodobowy handel akcjami w aplikacji Robinhood

Dzięki 24-godzinnemu rynkowi zaawansowani inwestorzy zyskują możliwość elastycznego działania w czasie rzeczywistym, przez całą dobę, zarządzając swoim portfelem i dostosowując się do nowych informacji, gdy tylko takie się pojawią. 24 Hour Market zapewnia również dostęp do badań i analiz. Nowa oferta jest skierowana do osób, które korzystają z usług domów maklerskich Interactive Brokers oraz TD Ameritrade.

Robinhood to popularna aplikacja inwestycyjna wśród inwestorów-hobbystów. Mogą z niej korzystać wyłącznie Amerykanie, którzy mają ukończone 18 lat. Aplikacja oferuje użytkownikom możliwość inwestowania w pakiety akcji notowanych na Wall Street, jak również kupowania i handlowania kryptowalutami. Dodatkowo, nie trzeba wydawać pieniędzy na prowizje, ponieważ aplikacja ich nie pobiera, natomiast korzysta z reklam i subskrypcji usług Gold.

Twórcy aplikacji zapewniają, że nieustannie koncentrują się na tworzeniu produktów dostosowanych do trybu życia swoich klientów, sprawiając, że inwestowanie jest bardziej dostępne dla wszystkich – nie tylko dla wybranych. Od marca bieżącego roku Robinhood jest dostępny dla wszystkich użytkowników systemów iOS.