Aplikacja Robinhood pozwala na łatwe inwestowanie w kryptowaluty, ETF-y, czy akcje amerykańskich spółek bez opłat. Użytkownicy mogą także korzystać z wielu funkcji, takich jak kalendarz rynkowy, aktualne informacje o spółkach oraz narzędzia analizy technicznej, aby pomóc w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Robinhood udostępnia aplikacje na iOS

Fintech Robinhood stał się znany dzięki swojemu podejściu do inwestowania, które polega na oferowaniu darmowych inwestycji, czyli czegoś co było wcześniej niedostępne w tradycyjnych domach maklerskich. Robinhood stał się szczególnie popularny wśród młodszych inwestorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem.

Aplikacja Robinhood była wcześniej dostępna dla użytkowników systemów iOS, ale tylko dla tych, którzy zapisali się na listę oczekujących. Teraz jednak, aplikacja jest dostępna dla wszystkich klientów, którzy chcą korzystać z usług amerykańskiego fintechu.

To ważny krok dla Robinhooda, ponieważ pozwoli na zwiększenie zasięgu i przyciągnięcie większej liczby użytkowników. Firma kontynuuje rozwijanie swoich usług, a wprowadzenie aplikacji dla użytkowników iOS stanowi kolejny krok w kierunku zapewnienia łatwiejszego i bardziej dostępnego inwestowania dla wszystkich mieszkańców USA. Na razie oferta fintechu nie jest dostępna w innych krajach.