Fintech Summit Poland 2023 to między innymi panele dyskusyjne, inspirujące prezentacje, czy wartościowe rozmowy w kuluarach. To świetna okazja do poznania nowych rozwiązań fintechowych i odbycia branżowych spotkań. W skład eventu wchodzi Fintech Brunch #8 (część konferencyjna), Startup Arena oraz Gala Fintech Awards.

Fintech Summit Poland 2023 już w październiku w Warszawie

Trzecia edycja Fintech Summit Poland 2023 odbędzie się już 19 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Poprzednie edycje przyciągnęły takie marki jak Visa, Allegro, BLIK, PKO Bank Polski, InPost, Żabka, Autenti, czy mBank. Nagrody osobowości roku w branży FinTech odbierali z kolei Sonia Wędrychowicz, Anna Streżyńska oraz dr Maciej Kawecki.

Tym razem wydarzenie powraca do swojego oryginalnego formatu. Event rozpocznie Fintech Brunch #8, czyli część konferencyjna, podczas której w sali kinowej w Kinotece uczestnicy będą mogli wysłuchać prezentacji oraz paneli dyskusyjnych, dotyczących najnowszych rozwiązań z branży FinTech. Kolejna część to Startup Arena, czyli świetna okazja dla startupów na różnym etapie rozwoju, aby zaprezentować swoje rozwiązania przed doświadczonym jury i powalczyć o interesujące nagrody.

Fintech Summit Poland 2023 zwieńczy Gala Fintech Awards, odbywająca się w Sali Starzyńskiego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Podczas poprzedniej edycji nagrody były wręczane w 14 kategoriach. Laureatów wybiera niezależna Rada Programowa. Rok temu wśród wyróżnionych podmiotów znalazły się między innymi BLIK, PKO BP, InPost i Modivo, Żabka Jush, czy mBank.

– Tegoroczna agenda ponownie będzie skupiać się na najważniejszych zagadnieniach z branży FinTech. Uczestnicy będą mogli zapoznać się również z tematami, które coraz mocniej przeplatają się z sektorem finansowym. Mowa tutaj między innymi o gamingu, Metaverse, czy ESG. Fintech Summit Poland to świetna okazja, aby trzymać rękę na pulsie i pozostawać na bieżąco z najnowszymi trendami z obszaru technologii finansowych – mówi Rafał Tomaszewski, redaktor naczelny Fintek.pl.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie wydarzenia: https://fintechsummit.pl/. Pod tym linkiem będzie można też znaleźć najświeższe informacje na temat agendy, prelegentów i ogólnego planu wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do udziału. Do zobaczenia już 19 października w Warszawie!