Oferta dla Juniorów niesie ze sobą też wiele wartości edukacyjnych, mających kształtować zaradność finansową od najmłodszych lat.

ZŁÓŻ WNIOSEK O LOKATĘ W GETIN BANKU

Konto Proste Zasady Junior w Getin Banku to uniwersalna i całkowicie bezpłatna propozycja umożliwiająca systematyczne odkładanie pieniędzy oraz w razie potrzeby szybkie płatności zbliżeniową kartą debetową. Bank zapewnia również stały dostęp do konta przez bankowość internetową i mobilną. Dodatkowo, w ramach oferty została stworzona nowa kreacja marketingowa wykorzystująca oryginalne elementy graficzne, popularne wśród młodzieży. Do szerokiej gamy wizerunkowych kart debetowych dołączyły dwa nowe, unikalne wzory dedykowane dla Juniorów.

50 zł premii do wydania w Decathlonie

W ramach promocji, dla rodziców aktywnie korzystających z rachunku w Getin Banku, którzy zdecydują się na otworzenie konta swojemu dziecku, Bank przygotował karty podarunkowe o wartości 50 zł na zakupy w sieci sklepów Decathlon.

W swojej ofercie kierowanej do młodych Getin Bank posiada już Konto Proste Zasady przeznaczone dla osób w wieku 18 – 26 lat. Otwarcie, prowadzenie konta oraz wyrobienie karty są również bezpłatne. Podobnie jak wypłaty z bankomatów w Polsce oraz przelewy przez Internet i aplikację mobilną.

OTWÓRZ KONTO NA PROSTYCH ZASADACH