– Elastyczne Konto Oszczędnościowe oferuje m.in. darmowe przelewy wewnętrzne w bankowości internetowej i mobilnej do końca 2020 r. Ponadto klienci, którzy posiadają również konto osobiste w Getin Banku, mogą zyskać promocyjne oprocentowanie dla nowych środków: 2,8% do 200 tys. zł oraz 2% dla nadwyżki ponad 200 tys. zł. do 400 tys. zł. Po jej zakończeniu obowiązuje jedna, prosta stawka oprocentowania dla całego salda – czytamy w informacji prasowej.

ZAŁÓŻ konto W GET IN BANKU

Elastyczne Konto Oszczędnościowe od Getin Banku

Elastyczne Konto Oszczędnościowe można założyć w wybranej placówce Getin Banku, przez call center oraz za pośrednictwem bankowości internetowej. Warunkiem przystąpienia do oferty „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” jest posiadanie lub założenie konta osobistego w Getin Banku. Otwarcie oraz prowadzenie takiego rachunku jest bezpłatne po spełnieniu prostego wymogu: jednej płatności w miesiącu kartą lub BLIKIEM.

Z kolei klienci, którzy już posiadają konto oszczędnościowe w Getinie, mogą bezpłatnie, nie zmieniając numeru rachunku, zastąpić pakiet obecnego konta na Elastyczne Konto Oszczędnościowe i korzystać z darmowych przelewów.

To już kolejny nowy rachunek od Getin Banku. Miesiąc temu bank wprowadził Konto Proste Zasady Junior, dla osób w wieku 13 – 18 lat. Założenie i prowadzenie konta, obsługa karty debetowej oraz wypłaty z bankomatów w Polsce są bezpłatne. Getin posiada w swojej ofercie także propozycje dla nieco starszych klientów – Konto Proste Zasady, dla użytkowników w wieku 18 – 26 lat. Podobnie jak w przypadku wersji „Junior”, klient nie musi płacić za prowadzenie konta, czy wypłaty z bankomatów na terenie kraju.

Otwórz sprawdzone przez FINTEK konto PROSTE ZASADY W GET IN BANKU