Partner serwisu Visa dla biznesu

Google Pay dostępne dla wszystkich klientów Twisto. Można zamówić też kartę wirtualną

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech#Google Pay
Opublikowano: 9 marca 2020, 11:10 Aktualizacja: 9 marca 2020, 13:04

W sklepie Google Play można już pobrać aktualizację aplikacji Twisto, która wprowadza nowości dla wszystkich klientów – chodzi przede wszystkim o płatności mobilne Google Pay, a także możliwość zamówienia wirtualnej karty. Co ciekawe Google Pay w Twisto nie wymaga podawania PIN-u przy transakcjach przekraczających 50 złotych. 

Google Pay dostępne dla wszystkich klientów Twisto. Można zamówić też kartę wirtualną

Tym samym potwierdziły się wcześniejsze informacje, zgodnie z którymi Twisto miało udostępnić Google Pay w pierwszych dniach marca. Dla wybranej grupy użytkowników mobilne płatności były dostępne już od kilku dni.

Google Pay w Twisto już działa

Usługa działa bez zarzutu, a na uwagę zasługuje przede wszystkim to, że przy transakcjach przekraczających 50 złotych nie trzeba podawać PIN-u. To nowość jeśli chodzi o Google Pay na polskim rynku. Twisto wykorzystuje biometryczną autoryzację transakcji na smartfonie klienta, czyli odciska palca. Z podobnego udogodnienia mogą już korzystać użytkownicy Apple Pay i Garmin Pay – trzeba przyznać, że to naprawdę wygodne.

Po aktualizacji w aplikacji Twisto można również zamówić kartę wirtualną, którą następnie można podpiąć do Google Pay. To jednak nie koniec nowości. Czeski fintech planuje także udostępnić w Polsce płatności Apple Pay oraz możliwość rozłożenia zakupów na raty z poziomu aplikacji – w dalszej perspektywie także na raty 0%. Więcej o planach Twisto i nowościach w aplikacji można przeczytać w podlinkowanym tekście.

Czeska spółka udostępnia już w Polsce takie rozwiązania jak kredyt odnawialny Twisto Free, podział rachunków w ramach Twisto Split, cashback w aplikacji Twisto, czy kartę wielowalutową i apkę do zarządzania codziennymi płatnościami. W sumie firma posiada w Polsce ponad 50 tys. klientów, którzy mają dostęp do karty i aplikacji.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

google-pay-dostepne-dla-wszystkich-klientow-twisto-mozna-zamowic-tez-karte-wirtualna