Wypełnij formularz i pobierz raport

Chcesz wiedzieć, ile ludzi padło ofiarą kradzieży tożsamości oraz o jaką kwotę toczy się stawka? Jak wykryć 7 rodzajów oszustw związanych z dokumentami i tożsamością? Dlaczego nie można sobie pozwolić na błędy i jak zachować właściwą równowagę pomiędzy bezpieczeństwem a wygodą użytkowników, ale przede wszystkim jak radzić sobie z fraudami? Oszuści też mają swoje specjalizacje i stopnie wtajemniczenia – dowiesz się więcej pobierając raport Onfido.

Onfido to brytyjski startup, który w kwietniu 2020 roku pozyskał 100 mln dolarów na dalszy rozwój. Fintech specjalizuje się w online’owym procesie identyfikacji klientów – firma w tym celu wykorzystuje m.in. sztuczną inteligencję. Z usług Onfido korzysta 1500 fintechów na całym świecie – w tym Revolut.

Formularz*
*
*
*
*
*
Czy szukasz obecnie rozwiązania do weryfikacji tożsamości?TakNie


Oświadczam, że jestem świadomy/a przysługujących mi praw wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzenia danych osobowych). Oświadczam również, że poinformowano mnie o tym, że podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zdaję sobie również sprawę z przysługujących mi praw- wglądu do danych, prawie ich poprawienia, a także prawie sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawie żądania ich usunięcia.

* pola wymagane