– Miniony rok w działalności Loando Direct to przede wszystkim prace i wdrożenia zarówno techniczne i informatyczne, jak i kwestie rozwoju tego biznesu oraz pozyskiwania partnerów do współpracy. Na potrzeby Loando Direct powstał zupełnie nowy system – czyli Panel Agenta. Pozwala on łączyć światy online i offline. Dzięki temu zarówno agenci offline’owi, jak i firmy call center mogą obsługiwać wszystkich swoich klientów w procesach 100% zdalnych – mówi Przemysław Nazar.

Grupa Loando z nagrodą na Gali Loan Magazine Awards

W trakcie Gali Loan Magazine Awards 2023 Grupa Loando po raz kolejny otrzymała główną nagrodę w kategorii Partner Sprzedaży Roku. Przy okazji odbierania nagrody Przemysław Nazar dziękował zarówno agentom, jak i partnerom biznesowym, czyli wszystkim firmom pożyczkowym, które głosowały na Loando.

Loan Magazine Awards to najważniejsze wydarzenie polskiej branży pożyczkowej i zarazem prestiżowa Gali, która każdego roku gromadzi setki gości i szereg doświadczonych ekspertów chcących dzielić się swoją wiedzą z innymi. To także wyjątkowy moment, w którym branża pozabankowa może przyjrzeć się swojej działalności z dystansem i stwierdzić, które rozwiązania sprawdziły się najlepiej w perspektywie ostatnich 12 miesięcy.