– Rok 2022 był bardzo dobrym czasem dla rynku pożyczkowego. Regulacje były uczciwe i wspierały branże LendTech, a firmy mogły działać na jasnych i przejrzystych zasadach. Dzięki temu Loando, jako pośrednik, miało przejrzystość w działaniu i mogło dostarczać dobrą ofertę dla klientów, którzy szukali finansowania – mówi Tymon Zastrzeżyński, co-founder Loando.

Rok 2022 dla branży LendTech

Oczywiście pod koniec zeszłego roku sytuacja zmieniła się na nieco bardziej skomplikowaną, ale firmy starają się radzić sobie z tym problemem i szukać odpowiednich rozwiązań. Mimo wszystko zdaniem Zastrzeżyńskiego zdecydowana większość roku była bardzo pozytywna.

Loan Magazine Awards to najważniejsze wydarzenie polskiej branży pożyczkowej i zarazem VIII edycja prestiżowej Gali, która każdego roku gromadzi setki gości i szereg doświadczonych ekspertów chcących dzielić się swoją wiedzą z innymi. To także wyjątkowy moment, w którym branża pozabankowa może przyjrzeć się swojej działalności z dystansem i stwierdzić, które rozwiązania sprawdziły się najlepiej w perspektywie ostatnich 12 miesięcy.

Prestiżowy plebiscyt każdego roku zdobywa coraz liczniejsze grono zwolenników. Warto bowiem podkreślić, że w przypadku Loan Magazine Awards zwycięzców wskazują te osoby, które znają cały sektor najlepiej, a więc jego przedstawiciele.