Jerzy Judycki to product owner w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych oraz product owner eDO App – mobilnej aplikacji, która pozwala na potwierdzenie tożsamości za pomocą e-dowodu.

Wraz z zespołem doświadczonych specjalistów w PWPW jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo konsumentów. Judycki już od ponad 10 lat bierze udział w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych. Prywatnie jest miłośnikiem podróży oraz pilotem bezzałogowych statków powietrznych.

Jakie jest zadanie Rady Programowej Fintech Summit Poland?

W szerokim gronie ekspertów wchodzących w skład Rady Programowej znajdują się specjaliści z dużym doświadczeniem w obszarze technologii i finansów. Ich zadaniem jest wskazanie nominacji oraz laureatów Fintech Awards.

Branżowe nagrody zostaną przyznane w 10 kategoriach takich jak BankTech, LendingTech, ESG, e-commerce, InsurTech, SoftTech, MedTech, HRTech, PayTech oraz Paperless. W tym roku w roli jurorów mogli sprawdzić się także czytelnicy Fintek.pl. Ich głosami zostało wybrane najlepsze rozwiązanie w nowej kategorii – „Wybór czytelników Fintek.pl”. Lista nominowanych rozwiązań dostępna jest pod tym linkiem.

Gala Fintech Awards jest jednym z głównych punktów Fintech Summit Poland. To cykliczne wydarzenie poświęcone działalności branży FinTech i jej osiągnięciom. W ramach części konferencyjnej odbywają się prelekcje i panele dyskusyjne na tematy związane z finansami i wykorzystaniem nowych technologii.