Fintech Brunch

Czwarta edycja Fintech Brunch

Fintech Brunch to cykliczne konferencje poświęcone zagadnieniom związanym z sektorem fintech. Stawiamy na merytoryczne dynamiczne prezentacje, gdzie prelegenci mogą otwarcie przedstawiać swoje koncepcje, rozwiązania i opinie na tematy finansowo-technologiczne.

Fintech Brunch: 10 prezentacji i 3 firechaty

Podczas 4. edycji goście będą mogli obejrzeć aż 13 wystąpień, w tym aż trzy firechaty. Każda prezentacja potrwa 15 minut, po których organizatorzy przewidują 5 minutową sesją Q&A.

– Tworząc agendę skupiliśmy się na bieżących tematach. Nie zabraknie zatem wpływu pandemii na branżę. Porozmawiamy o sektorze płatniczym, onboardingu klientów, odroczonych płatnościach oraz fintech w e-commerce. Nie zabraknie też prezentacji o regulacjach, otwartej bankowości i przyszłości sektora fintech. Podczas 4. edycji będziemy też świętować 4 urodziny Fintek.pl. To wszystko w niepowtarzalnym klimacie, którym wyróżnia się każde z wydarzeń z cyklu Fintech Brunch – komentuje Łukasz Piechowiak, redaktor naczelny Fintek.pl.

– Dlaczego warto pojawić się na Fintech Brunch #4? Jest to idealna przestrzeń do otwartej dyskusji przedstawicieli sektora fintech, ale też banków, startupów, jak i instytucji regulujących te sektory. Fintech Brunch to przede wszystkim odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości technologii finansowych – komentuje Michał Dąbrowski, CEO w Klang Media i dyrektor zarządzajacy Fintek.pl.

Agenda Fintech Brunch w wersji PDF.