Od teraz, dzięki karcie debetowej użytkownicy będą mogli swobodnie korzystać ze środków zgromadzonych w aplikacji poza jej środowiskiem – robiąc chociażby zakupy stacjonarnie, przez internet czy wypłacając środki w bankomacie w Polsce i na świecie – czytamy w komunikacie.

Fintech kończy obecnie testy „Early adapters” i karta będzie dostępna dla wszystkich użytkowników za kilka tygodni. Teraz dostęp do niej maja wybrane osoby.

Fintech mPay udostępnia własną kartę debetową

Użytkownicy aplikacji mobilnej mPay będą mogli korzystać zarówno z karty fizycznej, jak i karty wirtualnej, którą będzie można połączyć z aplikacją Google Pay, a docelowo również Apple Pay. W trakcie procesu zamawiania karty, odbiorcy otrzymają do wyboru pakiet subskrypcyjny w trzech opcjach: Standard, Gold oraz VIP.

W zależności od wybranego pakietu użytkownik może otrzymać dodatkowe korzyści np. 100 PLN zwrotu za OC lub AC. Karta debetowa mPay dostępna będzie również w trzech wariantach kolorystycznych. Partnerem projektu została Visa – czytamy w komunikacie mPay.

Najnowszą zmianą funkcjonalną w aplikacji są także darmowe przelewy między portmonetkami w aplikacji mPay. Użytkownicy mogą sobie nawzajem przelewać środki podając tylko numer telefonu. W najbliższych planach spółki jest także m.in. wdrożenie płatności za tankowanie bez wychodzenia z samochodu, obsługa biletowa Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście oraz nowe produkty pożyczkowe do 20 tys. PLN.