Kartę Nest Banku, najwygodniej można zamówić w aplikacji mobilnej lub w bankowości internetowej. Warto przypomnieć, że niedawno bank zaoferował swoim klientom także bramkę płatniczą, dzięki której mogą przyjąć płatności online w swoich sklepach internetowych. Rozwiązanie powstało we współpracy z PayTel.

Nest Bank dostarczy karty do paczkomatów

W ostatnim czasie bank udostępnił też Nest POSa – czyli aplikację na telefony z Androidem, która umożliwia przyjmowanie płatności zbliżeniowych kartą płatniczą. Teraz we współpracy z TAG Systems, Nest wprowadza ułatwienie przy zamawianiu karty. Jako jeden z pierwszych banków na polskim rynku oferuje możliwość zamówienia jej do paczkomatu.

– Nowy sposób wysyłki kart płatniczych wprowadziliśmy dla wszystkich fanów odbiorów poprzez paczkomat. Chcemy, aby nasi klienci mogli korzystać z naszych usług w możliwie najwygodniejszy sposób. Dotyczy to też metod wysyłki kart płatniczych. Od teraz wybór jest jeszcze większy – mówi Aneta Hofman z Nest Banku.

Od końcówki zeszłego roku klienci Nest Banku mogą także zakładać rachunki za pomocą selfie. Rozwiązanie jest dostępne dla klientów indywidualnych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. W ten sposób konto w banku można otworzyć w około 10 minut.