Od początku kwietnia wszyscy, którzy zdecydują się na otwarcie rachunku oszczędnościowo‑rozliczeniowego w Banku Pekao całkowicie online – za pomocą selfie – mogą liczyć na bonus w wysokości 200 zł. Oferta dotyczy w szczególności nowych klientów, ale mogą z niej skorzystać również osoby nieposiadające konta typu ROR lub ci, których rachunek w Pekao jest nieaktywny.

Otwórz konto na selfie w Pekao i zgarnij 200 złotych

Aby otrzymać 200 zł, wystarczy spełnić następujące warunki. Pierwsze 100 zł zostanie przekazane na rachunek klienta za założenie konta za pomocą selfie, zalogowanie się do aplikacji PeoPay i zapewnienie wpływu w wysokości minimum 500zł oraz jedną transakcję bezgotówkową w pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym po założeniu rachunku. Kolejne 100 zł klienci mogą otrzymać, jeżeli zrealizują wspomniane aktywności w każdym z kolejnych trzech miesięcy.

Bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem swojego smartfona lub komputera, można skorzystać również z kolejnej promocji Banku Pekao. Na klientów Pekao, którzy otworzą konto oszczędnościowe, czeka oprocentowanie 2,5 proc. w skali roku przez 4 miesiące dla salda do 30 tys. zł na Koncie Przekorzystnym oraz 2,5 proc. przez 4 miesiące dla salda do 100 tys. zł na Koncie Świat Premium. Osoby korzystające z aplikacji mobilnej PeoPay mogą przelewać pieniądze pomiędzy kontem oszczędnościowym a rachunkiem bieżącym bez opłat dowolną ilość razy.

Obie promocje obowiązują do 20 maja 2020 roku.