Partner serwisu Visa dla biznesu

Kolejny bank wkracza na platformę Booksy. Do BNP Paribas dołącza Alior

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Alior#Bankowość
Opublikowano: 28 maja 2020, 10:09 Aktualizacja: 28 maja 2020, 13:22

Klienci Alior Banku od 28 maja mogą rezerwować wizytę w oddziale poprzez system Booksy. Usługa jest dostępna nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla mikroprzedsiębiorców, którzy chcą lub muszą osobiście udać się do placówki.

Kolejny bank wkracza na platformę Booksy. Do BNP Paribas dołącza Alior

To pierwszy projekt, który jest efektem wyzwania RBL_START #COVID-19 ogłoszonego przez Alior Bank i PZU w kwietniu 2020 roku. Jego celem było znalezienie we współpracy ze startupami odpowiedzi na skutki pandemii, takich jak na przykład unikanie dużych skupisk ludzkich.

Spotkanie z doradcą Alior Banku zarezerwujesz na platformie Booksy

Klienci indywidualni Alior Banku, jak i mikroprzedsiębiorcy mogą umawiać się na wizytę w banku, aby załatwiać takie sprawy, jak założenie lub obsługa konta osobistego lub firmowego, wzięcie pożyczki lub kredytu, założenie lub zamknięcie lokaty, obsługa kredytu hipotecznego, inwestycje i inne. Na początku z platformy Booksy będą mogły skorzystać osoby, które będą chciały wybrać się do dowolnej placówki własnej w Warszawie, Krakowie lub we Wrocławiu. W zależności od zainteresowania tym rozwiązaniem lista oddziałów i miast będzie poszerzana. Usługa może pojawić się także w przyszłości w aplikacji na smartfony Alior Mobile.

– Booksy w Alior Banku to potwierdzenie, że wykorzystanie naszej aplikacji przez biznes to skuteczna odpowiedź na nowe potrzeby klientów praktycznie z każdej branży w nowej rzeczywistości. Bank w pełni wykorzystuje możliwości platformy oferując dostęp do niej zarówno klientom indywidualnym i przedsiębiorcom, bardzo szeroki wybór usług i możliwość szybkiej i wygodnej rezerwacji w kanałach social mediowych i bezpośrednio w Google – komentuje Stefan Batory, CEO Booksy.

Booksy to najpopularniejsza na świecie tworzona w Polsce aplikacja do umawiania się. W tej chwili korzysta z niej ponad 7 milionów klientów w Polsce, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, RPA, Brazylii i USA. Booksy to dynamicznie rozwijający się marketplace, gdzie klienci mogą korzystać ze stale rosnącej oferty usług nie tylko z segmentu beauty.

Alior jest drugim bankiem w Polsce, który wszedł na platformę Booksy. Wcześniej na taki krok zdecydował się BNP Paribas, o czym możecie przeczytać w podlinkowanym tekście. Zachęcamy także do zapoznania się z podcastami, w którymi naszymi gośćmi byli Przemysław Furlepa, wiceprezes BNP Paribas Bank Polska i Stefan Batory, CEO Booksy. Wszystkie podcasty Fintek.pl dostępne są tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

kolejny-bank-wkracza-na-platforme-booksy-do-bnp-paribas-dolacza-alior