Celem tegorocznej konferencji FutureCrunch2024 jest prezentacja najnowszych osiągnięć w dziedzinie sztucznej inteligencji i technologii oraz wspieranie młodych talentów. Tematyka 7 paneli dyskusyjnych będzie dotyczyła przede wszystkim różnorodnych aspektów wykorzystywania sztucznej inteligencji.

Sztuczna inteligencja oczyma ekspertów i praktyków

Na temat wpływu sztucznej inteligencji na finanse i inwestycje dyskutować będą Dawid Kin i Jakub Kaszuba z PKO BP oraz reprezentant EKIPA INVESTMENTS – Maciej Siemaszko.

Temat leadershipu w dobie AI poruszy co-founderka TeenCrunch Agnieszka Kranz wraz z Krzysztofem Wojewodzicem i innymi osobami eksperckimi.

Prelegenci i prelegentki FutureCrunch24 podzielą się także swoimi opiniami na tematy związane z przyszłością – o dystopijnej i utopijnej wizji świata podyskutują Aleksandra Przegalińska i Przemysław Galiński, zaś na pytanie, czy AI może nas uratować przed kolejną pandemią, spróbują znaleźć odpowiedź między innymi Joanna Jarmoc i Paweł Lipiński.

Na niemal hamletowski pytanie – kodować czy nie, odpowiedzą Piotr Pełka i Michał Sukiennik oraz inni eksperci. O zastosowaniach AI i innych technologii w kosmosie dyskutować będą dr Barbara Skardzińska, Mariusz Słonina, dr Martyna Gatkowska i inni eksperci. AI jest nadal dość zagadkowa, o czym będzie można dowiedzieć się więcej z ust Tymoteusza Olszewskiego czy Franciszka Georgiew.

Pełna agenda wraz z listą tegorocznych ekspertów i ekspertek znajduje się na stronie konferencji FutureCrunch2024: future-crunch.gridaly.com

Konferencja będzie również okazją do podsumowania IV edycji programu TeenCrunch. Tegoroczni uczestnicy tego programu akceleracyjnego zaprezentują pitche pomysłów biznesowych i rozwiązań, które mogą przekształcić w startupy.

Sprzedaż biletów kończy się w nocy z 3 na 4 kwietnia 2024.